Alüminyum Korkuluk Küpeşte

Alüminyum küpeşte korkuluklar için,emniyeti ve hoş bir görünüm sağlamak için yapılan montajlamadır. Alüminyum Korkuluk isteğe bağlı olarak; tek, iki, üç, dört ve beş emniyet şeritli veya camlı bir şekilde montajlama yapılabilir. Alüminyum Korkuluk yine isteğe bağlı olarak özel tasarlandırabilir.

Çok katlı bina, villa, ofis, iç merkezi, otel gibi şıklığın ön planda tutulduğu daha pek çok katlı yapılarda, hem güvenliği sağlamak hem de dekoratif bir görünüm sergilemek için yapılan küpeşte korkuluklar; paslanmaz merdiven korkulukları, balkon korkulukları ve duvar korkulukları olarak imal edilmektedir.

Paslanmaz metaller ile buluşturulan bu malzemeler, birleştirilerek yapılan bu uygulamalar, tam anlamı ile yapılarda birer görsel şölene dönüşmektedir. Hayal gücünüze sınır koymayan, projelendirdiğiniz her türlü korkuluğu imal etme becerisine sahip olan Öznur Metal İnşaat, dekoratif ve şık mekanların kapılarını açma şansı sunmaktadır. Merdiven korkuluğu modelleri konusunda müşterilerine hiçbir sıkıntı yaşatmayan, ucuz merdiven korkuluğu yapma konusunda iddialı olan şirketimiz, paslanmaz merdiven korkuluğu firmaları içerisinde kendisini kanıtlamış ve yerini sağlamlaştırmış bir yapıya sahiptir. Yeniliklerin öncüsü olan, her geçen gün alanında çığırlar açan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile her geçen gün daha da büyümekte, müşteri portföyüne yenilerini eklemektedir.